FC Tiigrid (JK Loo 06 I) võistkond valmistub välihooajaks.

10.03.18 toimus Õismäe sportmängude hallis Nõmme Kalju korraldatav Pühapäevaliiga, kus FCT 06 Tallinn võistkond võttis esmakordselt etapivõidu. Võistlussari koosnes neljast turniirist, mis toimusid 9. detsember, 13. jaanuar, 10. veebruar ja 10. märts. Üldvõidu saavutas TJK Legion Lasnamägi. Märkimisväärne on asjaolu, et sellel etapil võideti finaalis Legioni eakaaslasi kindlalt 4:0!

17-18.03.18 toimunud Apollo CUPil osales 8 tugevat Eesti võistkonda. FCT 06 võistkond jäi alagrupis nelja punktiga Harju JK järel teiseks. Esimene mäng kaotati Harju JK-le suurema vastupanuta 1:3. Meie võistkondlik pressing ei toiminud ja peagi olime tühja jooksmisest väsinud. Teine alagrupimäng toimus tugevatasemelise Talveliiga võitja FC Infonet Tallinna vastu. Kaitsest lähtuv taktika ja kiired vasturünnakud tõid meile edu. Võitsime mängu 2:1!!! Viimases alagrupimängus oli vastaseks Pärnu JK Vaprus. Paberil tundusime küll tugevamad, aga sellisel tasemel turniiridel kedagi alahinnata ei saa.  Esimesel poolajal tegime vastase väravale kuus pealelööki, aga väga häid võimalusi ei tekkinud. Teine poolaeg muutusid pärnakad aktiivsemaks ja lõid meile nurgalöögist värava. Poolfinaalidesse pääsemiseks tuli meil mäng vähemalt viigistada.  Seekord oli õnn meie poolel ja viigistasime nurgalöögi järgsest olukorrast 1:1.  FCT 06 on Apollo CUP poolfinaalis!  Poolfinaalis tuli meile vastaseks FC Tallinn 06 võistkond, kes võitis B alagrupis kõik mängud. Vastane mängis meist füüsilisemalt, kiiremalt ja tehnilisemalt. Poolfinaal kaotati selgelt 0:2. Teises poolfinaalis õnnestus Augur JK võistkonnal võita Harju JK-d 1:0. Enne pronksimängu vs Harju JK tegime taktikalised korrektuurid. Kui alagrupis kaotasime neile 1:3, siis pronksimängus võitsime neid vastupidi 3:1. Võidule aitas kindlasti kaasa ka pikem pink. Harju JK-l oli kaks vahetusmängijat ja meil kuus.